دنیای چادر

آدرس:

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰

شماره تماس:

تلفن ثابت: 02636609320
همراه: 09124049871
واتس اپ: 09924500600
واتس اپ:  09024049871

ساعات کار:

شنبه تا پنج شنبه: ۸ الی ۱۸
.جمعه ها تعطیل است

بلاگ

لیست قیمت برزنت در بازار رقابتی ایران

list-gheymat-berezent-10

 رشد و شکوفایی بازار برزنت در گرو رقابتی شدن بازار و ارائه لیست قیمت برزنت به صورت شفاف می باشد.

در اقصی نقاط جهان، به علت استفاده و بهره گیری بسیار زیاد از انواع پارچه برزنتی، ارائه ی لیست قیمت برزنت، یکی از نکاتی است، که تولید کنندگان انواع پارچه برزنت، مراکز و مراکز اصلی فروشگاه پارچه برزنت، کارخانجات تولیدی و بسیاری دیگر از مشاغل، در فروش برزنت با هم رقابت می کنند.

لیست قیمت برزنت 

امروزه در سطح جهان میزان استفاده از برزنت و انواع پارچه برزنت ضد آب، چادری و ...، برای تهیه ی انواع مایحتاج بشری به حدی بالا است، که ممکن است با برشمردن انواع تولیداتی که برزنت و پارچه برزنتی اساس و پایه آن، است، متعجب شوید.
اما این مسئله در ایران چندان، اهمیتی برای مراکز خرید برزنت و فروش آن ندارد و ارائه ی لیست قیمت برزنت، برای آنان نه تنها خالی از اهمیت است؛ بلکه حتی بسیاری از عدم اعلام لیست قیمت برزنت، به علت سودآوری بیشتر، از طریق سودجویی و سوداگری در بازار آشفته ی ایران، ابایی ندارند.
ارائه نکردن و عدم اعلام لیست قیمت برزنت، و سایر محصولات و خدمات در ایران، یکی از علل اصلی عقب ماندگی کشور، از لحاظ اقتصادی است.
چرا که به عنوان مثال؛ با اعلام و ارائه ی لیست قیمت برزنت، فروش برزنت های داخلی و خارجی با قیمت مصوب و منصفانه و حتی رقابتی؛ به صورتی که این کالا با حداقل قیمت و ایجاد بازار فروش رقابتی برزنت ارزان قیمت، می تواند در هر چه پر بار تر شدن بازار پارچه برزنت؛ و به تبع آن حجم بسیار بالاتر تجارت این محصول در یک کشور بیانجامد.
هیچ تفاوتی هم ندارد که پارچه برزنت هایی که در لیست قیمت برزنت، ارائه می شوند از نوع برزنت های چادری یا برزنت ترانزیتی، برزنت کانتینری و یا حتی انواع برزنت برای دوخت کیف باشد. نکته بسیار حائز اهمیت در مورد اعلام و ارائه ی لیست قیمت برزنت، آن است که توده ی افراد همکار دست اندرکار این بازار، از تولیدکنندگان و واردکنندگان بسیار بزرگ گرفته تا خرده فروشان یا انواع فروشگاه پارچه برزنت ، دست از تجارت سنتی بردارند.

شکوفایی بازار خرید برزنت و فروش آن با ارائه لیست قیمت برزنت و رقابتی شدن آن

در حال حاضر، جهان شاهد رقابتی بسیار بزرگ در دهکده ای کوچک؛ به نام دهکده ی جهانی است. اگر هموطنان شاغل در حوزه ی فروش برزنت و خرید برزنت ، به هر نحوی، خود را با تجارت جهانی در این دهکده که تمام اطلاعات در آن تنها با فشار یک دکمه بر روی کامپیوتر، قابل دسترسی است وفق دهند؛ شاهد انقلابی عظیم در حوزه تجارت پارچه برزنتی از طریق شفاف سازی و اعلام و ارائه لیست قیمت برزنت رقابتی و مشتری مدار، خواهیم بود.
اما در صورت پافشاری افراد شاغل در این حوزه، بر روش های سنتی و بعضا منسوخ شده ی تجاری و عدم اعلام لیست قیمت برزنت، نه تنها تجارت پارچه برزنت ، از آنچه هست، بحرانی تر می شود، بلکه اعتماد عمومی مردمی نیز، سلب خواهد شد و شاهد بحرانی عظیم به علت عدم شفافیت و سرباز زدن از لیست قیمت برزنت و غیر رقابتی بودن بازار پارچه برزنتی خواهیم بود.
به همین دلیل ما در مجموعه بزرگ خود، که دارای سالیان سال تجربه در تهیه، پخش و توزیع و خرید و فروش برزنت است، با مد نظر قرار دادن رویکردهای مدیریتی نوین، سعی خود را بر آن داشته ایم تا با ارائه و اعلام لیست قیمت برزنت، با عدم نگرش سودجویانه و سنتی، بلکه شفاف و رقابتی داشته باشیم. چرا که تنها این راهکار است، که می تواند بسیاری از معضلات جامعه امروز ما را، در زمینه های گوناگون تجارت و خصوصا تجارت پارچه های برزنتی برطرف کند.

بهترین انواع برزنت ارزان قیمت، با کیفیت و مرغوب را از ما بخواهید

همان گونه که عنوان شد تجربه ی بسیار زیاد این مجموعه، خصوصا در حوزه های خرید برزنت و همچنین فروش آن، از ما برندی بسیار معتبر و مورد اعتماد مشتریان و مخاطبان مان ساخته، است.
دلیل این امر را اضافه بر انجام تغییرات بنیادین تجاری، از قبیل ارائه لیست قیمت برزنت و سایر توضیحات ارائه شده در این مطلب کوتاه، در ارتباط با شفافیت و عملکرد مدرن و بهسازی سیستم های فروش، جهت نزدیک شدن به عرضه کننده های بسیار معتبر در این حوزه، چه در سطح کشور و چه در خارج از آن، می بایست در منصفانه عمل نمودن مدیریت و پرسنل شرکت، با مشتریان و مخاطبان دانست.
به همین دلیل امروزه، ما به جد می توانیم ادعا کنیم که بر اساس لیست قیمت برزنت این مجموعه، رعایت احترام و ادب در مواجهه و ارتباط با مشتریان، بالا نبردن قیمت های محصولات موجود در لیست قیمت برزنت ، به بهانه های واهی، و بسیاری موارد دیگر، این مجموعه یکی از توانا ترین مجموعه های پخش و خرید برزنت و همچنین فروش برزنت است.
کافی است برای صحه گذاشتن به گفته های ما، تنها یک بار برای خرید برزنت یا فروش آن از طریق فروشگاه و یا دفتر ما اقدام نمایید، تا مانند توده ی عظیمی از مشتریان همیشگی و ثابت ما، جزو طرفداران سیاست های ما، در امر فروش برزنت شوید.
عوامل موثر بر قیمت رول برزنت
چتر باغی چیست:
 

نظرات

اولین کسی باشید که نظر ارسال میکند
عضو سایت هستید؟ وارد سایت شوید
مهمان
دوشنبه, 13 تیر 1401

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://chador24.ir/

دنیای چادر در یک نگاه

مجموعه دنیای چادر از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه طراحی و دوخت انواع چادرها و روکش های صنعتی ، روکش های آزمایشگاهی و فروش انواع چادر آغاز کرد. این مجموعه همواره رضایت مشتریان را بالاترین سرمایه خود دانسته است لذا در این راستا تلاش و کوشش های بسیار نموده تا با استفاده از کادری مجرب ، بهترین کیفیت دوخت و خدمات پس از فروش را ارائه نماید.

اطلاعات بیشتر

ما اینجا هستیم

Chador24.ir © 2021 - Designed by MehdiEdalat