دنیای چادر

آدرس:

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰

شماره تماس:

تلفن ثابت: 02636609320
همراه: 09124049871
واتس اپ: 09924500600
واتس اپ:  09024049871

ساعات کار:

شنبه تا پنج شنبه: ۸ الی ۱۸
.جمعه ها تعطیل است

پروژه های انجام شده دنیای چادر

سایبان بازو فنری

سایبان بازو فنری

مهمترین سیستم در اجرای یک سایبان بازو فنری سرعت اجرای باز و بسته شدن آن می باشد که منوط بر استفاده از قطعات، موتور تغذیه و نوع پارچه روکش این سیستم می باشد.
سایبان بازو فنری از دو قسمت مهم شامل اسکلت اصلی و پارچه روکش شده بر روی اسکلت ساخته می شود. اجزای اسکلت سایبان از قطعات مهمی جهت باز و بسته شدن شامل بازوهای فنری که از اجزای ریزی مانند فنر، سیم بکسل، زنجیر، اتصالات مونتاژ، شفت وسط 8 پله استاندارد و استراکچر اصلی ساخته می شود.
از سایبان بازو فنری جدا از ایجاد سایه و زیبایی میتوان به عنوان یک عامل تبلیغاتی از آن جهت جلب مشتری و معرفی محصولات استفاده نمود. قابلیت تنظیم و تغییرات شیب سایبان با توجه به میزان نور تابشی در درجات مختلف از ویژگی های این سیستم به شمار می رود.
عامل مهمی که در ساختن سایبان بازو فنری باید درنظر گرفت این است که قطعات به کار برده باید از استحکام بالایی جهت باز و بسته شدن برخوردار باشند تا در طی زمان طولانی با تکرار این عمل با اصطکاک کمتری روبرو شوند و همچنین در برابر وزش باد، کاهش انعکاس نور خورشید و افزایش بازدهی انرژی در برابر بارش باران مقاومت بالایی داشته باشند که با انتخاب متریال های با کیفیت می توان به این نتیجه مطلوب رسید.
موضوع مهم دیگری که به استقامت بالای سایبان کمک می کند این است که طول بازوها باید متناسب با عرض مغازه، فروشگاه و مکان نصب آن و همچنین پارچه های مرغوب جهت روکش اسکلت بازوها انتخاب گردد.
بازوهای به کار رفته در سایبان های برقی انواع مختلفی دارد که عبارتند از بازوی سیم بکسلی و بازوی زنجیری.
نمونه تصویر مشاهده شده در این مطلب تصویر سایبان بازو فنری می باشد که از پروژه های اجرایی این مجموعه با متریال بالا و پارچه مشمعی و پارچه های آنتی باکتریال وارداتی نانویی طبق سلیقه و نظر مشتری توسط مجموعه دنیای چادر طراحی و ساخته شده است.
این مجموعه با ارائه خدمات طراحی و تولید سایبان بازو فنری با مدل های کلاسیک، فانتزی و فول باکس در خدمت مشتریان گرامی می باشد.
سایبان های ساخت دنیای چادر با پارچه های ترانزیتی، پارچه نانویی و پارچه های وارداتی آنتی باکتریال با تنوع رنگ بالا به صورت دستی و مکانیزه طبق سلیقه مشتری نصب می شوند


چاپ   ایمیل

دنیای چادر در یک نگاه

مجموعه دنیای چادر از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه طراحی و دوخت انواع چادرها و روکش های صنعتی ، روکش های آزمایشگاهی و فروش انواع چادر آغاز کرد. این مجموعه همواره رضایت مشتریان را بالاترین سرمایه خود دانسته است لذا در این راستا تلاش و کوشش های بسیار نموده تا با استفاده از کادری مجرب ، بهترین کیفیت دوخت و خدمات پس از فروش را ارائه نماید.

اطلاعات بیشتر

ما اینجا هستیم

Chador24.ir © 2021 - Designed by MehdiEdalat