عروسک بادی پاندا

عروسک بادی پاندا

جلب توجه مشتریان برای معرفی و عرضه محصولات از دیرباز در اصناف مختلف با استفاده از تکنیک های نمایشی برای فروش بیشتر بسیار معمول بوده است. عروسک های بادی تبلیغاتی با توجه به شرایط امروزه که تبلیغات از اولویت اصلی هر کسب و کاری تلقی می شود نمونه بارزی از جلب توجه، به لحاظ ساختار فیزیکی و رقصان آن ها در هوا می باشند که عموما" در فضای خارجی و جلوی محل فروشگاه، مغازه، رستوران ها، مجتمع های تجاری و ... نصب می گردند.
این نوع تبلیغات محیطی مجموعه دنیای چادر را به این واداشت که با ابعاد مختلف عروسک های بادی تبلیغاتی را طراحی و تولید کند که تاکنون موفق به طراحی بیش از هزاران عروسک بادی تبلیغاتی با ظاهر حیوانات و کاراکترهای کارتونی و نمایشی و علائم صنفی با قابلیت نصب سیستم نورپردازی از داخل عروسک شده است.
از ویژگی های مهم عروسک های بادی تبلیغاتی قابلیت نصب بر روی دیوار، استقرار بر روی زمین، قابل شستشو بودن و ضد آب بودن می باشد که مستلزم انتخاب نوع پارچه از جنس با کیفیت و محکم و در عین حال انعطاف پذیر می باشد.
عروسک بادی پاندا که در تصویر مشاهده می کنید از جمله سفارشات یکی از مشتریان محترم این مجموعه می باشد که از بزرگ ترین نوع عروسک ها با ارتفاع 8 متر و قطر 3 متر انتخاب شده است. این عروسک بادی مجهز به موتور پرقدرت و دور بالا به میزان 2800 دور در دقیقه و قدرت موتور 2 اسب شده است. این عروسک بادی با پارچه از جنس شمعی ژاپنی بسیار محکم طراحی و تولید شده است.
این عروسک بادی دارای فن پرقدرت با تکیه گاه محکم می باشد که در برابر شدت باد حرکات رقصان خود را از دست نمی دهد. به لحاظ انتخاب نوع پارچه شمعی هم در مقابل آب نفوذ ناپذیر می باشد.
طراحی انواع عروسک های بادی تبلیغاتی در طرح های متنوع و متناسب با نوع صنف شما با انتخاب رنگ مورد نظر با قابلیت کاهش حجم موتور جهت جا به جایی آسان در مجموعه دنیای چادر برای مشترین گرامی مهیا می باشد.


چاپ   ایمیل