دنیای چادر

آدرس:

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰

شماره تماس:

شماره همراه:09124049871
شماره ثابت: 02636609320 - 02633119
واتس اپ:  09924500600
واتس اپ:  09024049871


ساعات کار:

شنبه تا پنج شنبه: ۸ الی ۱۸
.جمعه ها تعطیل است

پروژه های انجام شده دنیای چادر

کاور دهنه ناسل توربین باد مپنا

کاور دهنه ناسل توربین باد مپنا

حفاظت ماشین آلات و دستگاه های صنعتی بسته به شرایط محیط کاری از لزومات اجرایی جهت پوشش سطوح خارجی و حساس آنها در مقابل عوامل آسیب فیزیکی و افزایش طول عمر و کاهش صدمات احتمالی می باشد. برخی از قطعات و دستگاه های صنعتی به نسبت محیط قرارگیری در معرض نفوذ گرد و خاک و آلودگی و رطوبت و تابش نور خورشید خواهند بود و جهت محافظت باید کاور و روکش مخصوص، متناسب با ابعاد و سایز آنها طراحی و تولید گردد.
طراحان و مهندسین مجموعه دنیای چادر در ابداع و طراحی انواع کاور و روکش های صنعتی پیشرو بوده و نمونه مشاهده شده در تصویر یکی از پروژه های کاور صنعتی این مجموعه می باشد.
کاور طراحی شده جهت دهنه ناسل توربین بادی شرکت مپنا پارس ژنراتور متناسب با ابعاد قطعات این دستگاه اندازه گیری، طراحی و نصب شده است.
کاور طراحی شده برای این دستگاه که با توجه به پیچیدگی قطعات و شرایط قرارگیری آنها بر روی دستگاه نیاز است قطعات از صدمات نفوذ آب و گرد و غبار در امان بمانند و غیرقابل نفوذ در برابر تغییرات شرایط محیطی باشند، از جنس و نوع پارچه های PVC مقاوم در برابر آب و خاک و طوفان در نظر گرفته شده است.
ما با توجه به شرایط نوع قطعه، کاور مختص به آن را طراحی و اجرا کردیم تا این نوع کاورها حفاظت کلی و اساسی دستگاه را در برابر صدمات احتمالی و عوامل مخرب ایجاد نماید.
برای کلیه قطعات پیچیده و تخصصی توربین های بادی و تمام محصولات تخصصی صنعتی از این قبیل این نوع کاور به کار گرفته می شود تا بتوان محصول و دستگاه مورد نظر را با بیشترین و کم هزینه ترین خدمات، جهت نگهداری در محل و یا حمل دستگاه تولیدی پس از بسته بندی جهت تحویل به مشتری انجام داد.
جنس به کار رفته در این نمونه پروژه كاور دهنه ناسل توربين باد شركت مپنا پارس ژنراتور که ملاحظه می فرمایید با پارچه ترانزيتی درجه 1 ايرانی دوخته و نصب شده است که ضد آب بوده و در برابر شدت باد و ضربات مقاومت بالایی دارد.
مجموعه دنیای چادر با داشتن دانش و تجربه کافی و با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در زمینه طراحی و تولید انواع کاور دستگاه و ماشین آلات صنعتی بهترین خدمات را در جهت حصول رضایت مشتریان ارائه می دهد.
کارشناسان زبده ما مشاوره و بازدید رایگان در جهت بررسی وضعیت محصول مورد نظر و ارائه طرح حفاظتی متناسب با دستگاه شما ارائه می دهند تا بتوانیم بهترین خدمات رسانی را به مشتریان و صنعتگران گرامی عرضه داریم.

دنیای چادر در یک نگاه

مجموعه دنیای چادر از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه طراحی و دوخت انواع چادرها و روکش های صنعتی ، روکش های آزمایشگاهی و فروش انواع چادر آغاز کرد. این مجموعه همواره رضایت مشتریان را بالاترین سرمایه خود دانسته است لذا در این راستا تلاش و کوشش های بسیار نموده تا با استفاده از کادری مجرب ، بهترین کیفیت دوخت و خدمات پس از فروش را ارائه نماید.

اطلاعات بیشتر

ما اینجا هستیم

Chador24.ir © 2021 - Designed by MehdiEdalat