دنیای چادر

آدرس:

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰

شماره تماس:

شماره همراه:09124049871
شماره ثابت: 02636609320 - 02633119
واتس اپ:  09924500600
واتس اپ:  09024049871


ساعات کار:

شنبه تا پنج شنبه: ۸ الی ۱۸
.جمعه ها تعطیل است

پروژه های انجام شده دنیای چادر

پرده جدا کننده سالن توربین مپنا

پرده جدا کننده سالن توربین مپنا

پروژه ای که مشاهده می فرمایید طراحی، توليد و نصب پرده جدا كننده سالن رنگ پره توربين باد شركت پارس ژنراتور گروه مپنا می باشد. پرده جدا کننده یک سیستم مکانیزه جهت فضاسازی اختصاصی می باشد که بواسطه آن می توان محیط و سالن های بزرگ را به فضاهای جداگانه تبدیل نمود و کاربرد محیط را دو چندان نمود. در استفاده از پرده جدا کننده باید به نکات مهمی توجه نمود و با توجه به نیاز و کاربرد فضای مورد نظر تفکیک فضایی مناسبی را ایجاد نمود.
پرده جداکننده از بابت ایجاد دکوراسیون و زیبایی محیط نیز بسیار موثر می باشد و با استفاده از آن می توان محیط اطراف کار را از لحاظ آشفتگی داخل آن در هنگام کار پنهان نمود. همچنین این مکانیزم به عنوان یک محافظ جهت جلوگیری از ورود و خروج آلودگی و گرد و خاک به محیط داخل و بالعکس می تواند عمل کند.
از ویژگیهای این نوع پروژه می توان به پرتابل بودن آن اشاره کرد که با توجه به شرایط مشتری قابل استفاده است و با این ویژگی می توان آن را به مکان های مختلف جهت کاربرد بیشتر انتقال داد. ارتفاع پرده جدا کننده در سایزهای مختلف با توجه به دهنه سوله و محیط مورد نظر تا عرض 50 متر قابل اجرا می باشد.
انتخاب جنس پارچه در میزان مقاومت، پوشیدگی، انعکاس نور، نفوذپذیری آب و باران، کاهش ورود گرد و خاک و دیگر موارد بسیار مهم است. متریال مورد استفاده در اینگونه پروژه ها از پارچه های برزنت خود نسوز و پارچه های ترانزیتی و انواع مختلف پارچه بنا به درخواست مشتری طراحی می شود که در موارد مشابه بنا به درخواست مشتری در قالب های دیگرهم قابل طراحی و اجرا می باشد.
در مواردی که فضای جدا شده دارای منحنی یا هر شکل دیگری باشد باید از پارچه های منعطف استفاده کرد تا بتوان به راحتی حرکت پرده بدون هیچ مشکلی صورت پذیرد. پارچه استفاده شده برای پرده جدا کننده سالن رنگ توربین باد شرکت مپنا از پارچه ترانزیتی درجه یک ایرانی 3 لا و 6 لا استفاده شده است که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار می باشد و دارای ویژگی ضد آب است.

سیستم مکانیزه ای در پرده جدا کننده سالن توربین مپنا و اینگونه پروژه ها با توجه به شرایط و اندازه های دهنه از نوع مختلف موتور و گیربکس و وینچ مورد استفاده متغیر میباشد که بدین وسیله با استفاده از سیم بکسل و نگهدارنده، پرده جدا کننده را بر روی اسکلت اصلی کار مستقر کرده و به وسیله موتور اصلی موجبات حرکت پرده به اطراف جهت باز و بسته شده فراهم می شود.
مجموعه دنیای چادر با ابداع و نوآوری در طراحی پرده های جدا کننده جهت پروژه های گوناگون و ایجاد فضاسازی و استفاده بهینه از محیط های کاری با استفاده از بهترین مواد و مصالح در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

دنیای چادر در یک نگاه

مجموعه دنیای چادر از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه طراحی و دوخت انواع چادرها و روکش های صنعتی ، روکش های آزمایشگاهی و فروش انواع چادر آغاز کرد. این مجموعه همواره رضایت مشتریان را بالاترین سرمایه خود دانسته است لذا در این راستا تلاش و کوشش های بسیار نموده تا با استفاده از کادری مجرب ، بهترین کیفیت دوخت و خدمات پس از فروش را ارائه نماید.

اطلاعات بیشتر

ما اینجا هستیم

Chador24.ir © 2021 - Designed by MehdiEdalat